Lisatud 20.09.2018

Hannoveri tarbesõidukite messil kuulutati välja aasta parim rahvusvaheline tarbesõiduk, milleks on uus Citroën Berlingo Van. Tegemist on Berlingo jaoks juba teise korraga, mil nimetatud tiitel on võidetud. Auhinna võitmisel said määravaks 3. põlvkonna Berlingo juures läbi viidud uuendused mugavuse ning tehnoloogia vallas, jätmata seejuures tähelepanuta kaubiku jaoks olulist funktsionaalsust.

Citroëni jaoks on tiitlivõit oluline, kinnistades nõnda brändi ajalooliselt tugevat positisiooni kaubikute vallas - meenutagem siinkohal kas või ülipopulaarseid pisitarbesõidukeid nagu 2CV Van, Acadiane või C15.

Eestis on Citroëni kaubikud Berlingo, Jumpy ning Jumper olnud aastaid kõige müüdumad tarbesõidukid. Ainuüksi tänavusel aastal on Citroëni tarbesõidukite müügi kasv Euroopas olnud 10,6 %.

Uus Berlingo Van täidab igakülgselt Citroëni tarbesõidukite slogani poolt antud lubaduse "Inspired by Pro" ning on siiani olnud läbi mitme põlvkonna töökaaslaseks miljonitele inimestele üle kogu maailma.

Sarnaselt Berlingo sõiduautoversioonile on Berlingo Van saadaval 2 kerepikkuses. Juhti on abistamas 20 juhiabisüsteemi ning kasutusel on 4 ühilduvat tehnoloogiat.

Uue Citroën Berlingo Van saabub Eestisse aasta lõpuks. Loe uue Berlingo Vani kohta lähemalt siit.

Töölaua versioon